Drogi Rodzicu!

Nazywam się Patryk Łubiński,mam tę przyjemność być dyrektorem przedszkola, mogę się pochwalić, że sam uczęszczałem do naszego przedszkola, byłem wraz z bratem jednym z pierwszych przedszkolaków, a później, uczęszczałem do naszej szkoły. Po ukończeniu studiów, postanowiliśmy z bratem wesprzeć rodziców, w prowadzeniu przedszkoli i szkół. Dzięki temu, z przedszkolami związany jestem w sumie od 20 lat:) To daje mi najlepszą i najbardziej pełną wiedzę, na temat tego co potrzeba dzieciom, na co zwracają uwagę, a także do czego przywiązują uwagę rodzice. Z tą wiedzą, staram się sprawić, by przedszkole spełniało wszelkie oczekiwania.

O powodach do  wyboru naszej placówki pisałem wcześniej, zachęcam do przeczytania, są wypisane na stronie głównej:)
Ale jeśli mógłbym prosić, poświęć kilka minut i zapoznaj się z tym co napisałem poniżej.

Tutaj skupimy się na cenie i jakości, wbrew temu co wszyscy uważają, cena może być atrakcyjna i jakość na najwyższym poziomie.
Przedstawie, kilka argumentów, dlaczego cena przedszkola jest niższa, niż w innych przedszkolach, a jakość jest na najwyższym możliwym poziomie ?

Zacznijmy od kosztów administracyjnych.

Przedszkole, które ma trzy lub więcej grup, zatrudnia tyle samo osób na stanowisku ' ds. administracyjnych' co my, natomiast u nas, ta sama liczba pracowników obsługuje wszystkie placówki - W przeliczeniu na dziecko, koszty administracyjny są kilkukrotnie niższe. Czy rodzic przy tym odczuwa jakikolwiek dyskomfort?
Nie, ponieważ stosujemy nowoczesne środki łączności, messenger, fb, mail, telefon. Kontakt z sekretariatem jest po prostu łatwy i przyjazny!

Żywienie - wcale nie musi być drogie.

Własna kuchnia, jest o niebo lepsza niż catering. Jako przedszkole posiadamy własną kuchnie, pracownicy etatowi (kucharki i kucharze oraz pracownicy logistyczni), którzy są odpowiedzialni za gorące posiłki, codziennie dbają, by dzieci otrzymały zdrowy, gorący posiłek.

Również nad jadłospisem czuwa Sanepid, ale przede wszystkim nasz zaprzyjaźniony dietetyk - Kasia Paszkowska (polecam, kazdemu rodzicowi, zapoznanie się z jej wiedzą, doświadczeniem, a prywatnie przesympatyczna osoba link)
Jest on dostosowany do potrzeb dziecka, tak by zapewnić właściwy rozwój:)

Ktoś powie, no tak, atrakcyjna cena przedszkola, to niska jakość. Nic bardziej mylnego.

Rodzicu, wyższa cena to niekoniecznie oznacza zawsze 'lepsze', a po co w tych trudnych czasach przepłacać.
W końcu nie sztuką jest zrobić coś dobrego w wysokiej cenie. Sztuka jest, to zrobić coś dobrego w atrakcyjnej cenie.

Nasza atrakcyjna cena, wynika z wielu czynników, tych powyżej, ale nie tylko.
Przykład najlepiej ilustrujący na liczbach.

Jako przedszkole miesięcznie zużywamy ponad 1000 litrów mleka, 1000 jogurtów, 1000 kg warzyw, 500 kg mięsa, a także
100 kg ryby, przy takich zamówieniach, mam możliwość negocjowania cen. Nie tracimy na jakości, tylko ja jako menadżer mam za zadanie dbać o najlepszą cenę.

Nie robimy zakupów w sklepach, gdzie jest marża, tylko składam zamówienia w hurtowni lub prosto do producenta.
Nie korzystamy z cateringu, gdzie również jest marża, podatek.
Za wszystko odpowiedzialny jestem ja oraz moje koleżanki i koledzy. Na naszych barkach spoczywa odpowiedzialność, żeby produkt był świeży, dobrej jakości, w atrakcyjnej cenie. To niezwykle trudne zadanie, ale daje olbrzymią satysfakcje, gdy widze uśmiech na twarzach dzieci podczas posiłków. Natomiast, rodzic ma pewność, że do posiłku zostaną dodane jedynie najlepsze jakościowo produkty, ponieważ jeśli dostaniemy produkt złej jakości - mamy prawo zwrotu, wymiany na inny, dlatego jadłospis może wyjątkowo ulec zmianie, jeśli np. ogórek czy pomidor będzie złej jakości - nie pozwolimy na to, by został podany dzieciom.

Jakość, co oznacza w naszym rozumieniu jakość?

Do naszych posiłków dodajemy produkty najlepsze, tak by efekt końcowy w postaci obiadu, sniadania czy podwieczorku, był smaczny i zdrowy.
Korzystamy z produktów firm: kamis, prymat, piątnica, sokołów, decomorreno, puchatek, herbapol.
W końcu gotowanie to sztuka, jeden zły składnik, popsuje w moim mniemaniu dzieło, którym jest finalny posiłek...

Zwracamy uwagę na skład produktów - to bardzo ważne w żywieniu dzieci, aby każdy produkt miał prosty skład przykład?
Ostatnim przykładem może być wybrany jogurt, we współpracy z naszym dostawcą, wybraliśmy jako produkt najbardziej atrakcyjny, nowość od @ OSM Piątnica, jogurt z prostym składem, zdrowy i pożywny:

W próbie generalnej, wypadł znakomicie! Więc na pewno zostanie z nami na dłużej!

Do kuchni podchodzimy z sercem, każdy rodzic wie, że dzieci są szczególnie wrażliwe w kwestii smaku, każdy szczegół ma znaczenie:)

Również, jako przedszkole inwestujemy w wyposażenie, po kolei wyposażamy przedszkola w wysokiej jakości sprzęt edukacyjny oraz środki dydaktyczne - magiczne dywany, tablice interaktywne i programy multimedialne do pracy z dzieci od Nowej Ery.

Zajęcia dodatkowe -

Nauczyciele prowadzący zajęcia dodatkowe, to nasi pracownicy etatowi, nie zawieramy umów z zewnętrznymi firmami, tylko wykorzystujemy naszych wykwalifikowany nauczycieli.

Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję, że do zobaczenia ;)
Patryk Łubiński
Dyrektor Przedszkola 'PATRYK'