×

Od 4 marca 2024 r. - 15 marca 2024 r. trwa nabór wewnętrzny do naszych przedszkoli na nowy rok!
Od 18 marca 2024 - wyczerpania miejsc - nabór zewnętrzny (dla dzieci nie uczęszczających do przedszkola)
Ilość miejsc ograniczona!

Zadzwoń
Sprawdź

Przedszkole PATRYK OlsztynPrzedszkole PATRYK Olsztyn

Dzi­siej­szy człowiek, który żyje miłością i pięknem,
to dziec­ko, które wczo­raj żyło ra­dością.

~ Ronald Russell  

NASZE PRZEDSZKOLE JEST MIEJSCEM NAUKI I DOBREJ ZABAWY...

 

Zapraszamy do naszej placówki znajdującej się na spokojnym osiedlu Zielona Górka. Mamy do dyspozycji ogrodzony plac zabaw, posiadający atesty i certyfikaty. Blisko przedszkola znajduje się las, który umożliwia częste wędrówki i spacery naszym przedszkolakom oraz pozwala pogłębiać wiadomości przyrodnicze.

 

W naszej placówce opiekę nad dziećmi sprawuje wysoko wykwalifikowana i stale podnosząca swoje umiejętności i kompetencje zawodowe kadra.

 

W naszym przedszkolu są trzy grupy wiekowe:

Sale przedszkolne są odpowiednio wyposażone i przystosowane do wieku i potrzeb dzieci. Różnorodność zabawek i pomocy dydaktycznych przyciąga uwagę dzieci i zachęca do aktywnego działania. Mamy ciekawe kąciki zainteresowań, które wykorzystywane są do celowo zorganizowanych zajęć i zabaw spontanicznych organizowanych przez dzieci.

 

Zapewniamy wszechstronny rozwój dziecka dbając o bezpieczeństwo, akceptację i poszanowanie praw naszych wychowanków. Przedszkolaki aktywnie uczestniczą w różnych konkursach, akcjach charytatywnych, wycieczkach autokarowych. Nasze przedszkole występuje z szeroką ofertą współpracy dla rodziców. Organizujemy wiele uroczystości i spotkań grupowych prowadzonych metodami aktywnymi, zajęcia otwarte z udziałem rodziców.

 

Nasze przedszkole współpracuje z:

- Olsztyńskim Zakładem Komunalnym

-Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego

-Lasami Państwowymi.

 

Nasza lokalizacja na mapie :)