Prywatne Przedszkole Maluszek

Idealne miejsce dla państwa dzieci, w którym zdobędą pierwsze doświadczenie społeczne i edukacyjne przed rozpoczęciem nauki szkolnej.

Miejsce jest przyjazne, kolorowe i pełne radości. Do każdego dziecka podchodzimy indywidualnie. Przedszkole oferuje atrakcyjne sale, kreatywne zajęcia oraz wykwalifikowany personel pedagogiczny dbający o wszechstronny rozwój maluchów. Wspiera rozwijanie umiejętności społecznych, kreatywności i gotowości do nauki poprzez różnorodne aktywności, jak malowanie, zabawy ruchowe czy zajęcia muzyczne. Stawiamy również na budowanie pozytywnego środowiska, gdzie dzieci uczą się współpracy i samodzielności.

W Prywatnym Przedszkolu Maluszek funkcjonują dwie grupy wiekowe:
maluchy w wieku od 2,5 do 4 lat oraz grupę starszaków- 5 i 6 latki. Jest to kameralne przedszkole z maksymalną ilością 25 osób w całej placówce. Każde z dzieci posiada własną szafkę w sali na rzeczy osobiste oraz własny podpisany kubeczek na picie uzupełniany przez cały dzień. W naszym Przedszkolu obchodzimy wiele dni wyjątkowych, wychodzimy na wycieczki piesze jak i wyjazdy integracyjne wspólnie z rodzicami naszych podopiecznych.

Nasze przedszkole charakteryzuję realizacją specjalnych potrzeb edukacyjnych, które realizuje specjalnie wykfalifikowana kadra.
W placówce jest pedagog specjalny w dziedzinie edukacji i rehabilitacji osób z niepełnosprawnością intelektualną jak i resocjalizacji.

Posiadamy specjalistyczne pomoce potrzebne do terapii, między innymi:
-Program Spektrum Autyzmu PRO
-gry edukacyjne Montessori
-ścieżki sensoryczne.

W naszym przedszkolu posiadamy również tablicę interaktywną Samsung Flip Pro.

W naszym przedszkolu Państwa dzieci poczują się jak w domu- dużo się przytulamy, rozmawiamy oraz uczymy przez zabawę! Stawiamy na współpracę i dobre relację z rodzicami.
Dbamy o to, aby każde dziecko czuło się bezpiecznie i swobodnie.
Jesteśmy firmą rodzinną i naszych podopiecznych traktujemy jak członków własnych rodzin.