NABÓR NA ROK 2022/2023 ROZPOCZĘTY!
NOWY ADRES SEKRETARIATU PRZEDSZKOLA!!!
Ul. Pienięznego 21A 10-004 Olsztyn (Na przeciwko CH Aura - zapraszamy zmotoryzowanych, czeka na Was olbrzymi parking:)
Zapytaj o wolne miejsce w przedszkolu!
Brak opłaty wpisowej!

Zadzwoń
Sprawdź

Przedszkole PATRYK OlsztynPrzedszkole PATRYK Olsztyn

Dzi­siej­szy człowiek, który żyje miłością i pięknem,
to dziec­ko, które wczo­raj żyło ra­dością.

Przedszkole „Patryk” przy ul. Hallera 4  jest miejscem bardzo przyjaznym dla dzieci, stwarzającym ciepłą, rodzinną atmosferę.

W przedszkolu znajduje się również stołówka i coś co cieszy dzieci najbardziej – sala zabaw. Dzieci bawią się w najlepsze w ogromnym basenie z piłkami, korzystają ze zjeżdżalni i bujawek.

Ogromnym atutem naszej placówki jest też bezpośredni dostęp do placu zabaw, gdzie dzieci uczestniczą w zabawach ruchowych organizowanych przez wychowawcę jak i w zabawach swobodnych.

Wychowawcy dbają o dobre samopoczucie swoich podopiecznych, organizują im czas pracą i zabawami. Starają się, by z twarzy dzieci nigdy nie znikał uśmiech. Przedszkole zaopatrzone jest w liczne tablice, na których rodzice mogą podziwiać prace swoich pociech i są na bieżąco informowani o tym, co się dzieje na placówce.

Nasza lokalizacja na mapie :)