Zachęcamy serdecznie wszystkich rodziców do rozważenia zapisania swoich pociech do Przedszkola 'Patryk' przy ul. Hallera 4a . Nasza placówka to nie tylko miejsce nauki, ale prawdziwa przestrzeń do rozwoju i odkrywania dla Waszych dzieci.

Dlaczego warto wybrać Przedszkole 'Patryk'?

Podział na Grupy Wiekowe: Przedszkole jest podzielone na trzy grupy wiekowe: 'Misie' (3 latki), 'Pszczółki' (4 latki) oraz 'Żabki' (5 i 6 latki), co umożliwia dostosowanie programu do specyficznych potrzeb każdej grupy wiekowej.

Indywidualne Podejście: Nasza kadra traktuje każde dziecko indywidualnie, zapewniając mu wsparcie i rozwijając jego unikalne zdolności. Głównym celem w naszym przedszkolu 'Patryk' jest przygotowywanie przedszkolaków do samodzielnego życia, dając dzieciom wiele okazji do samodzielności na różnych płaszczyznach.

Aktywność i Integracja: Z własnym placem zabaw oraz regularnie organizowanymi wycieczkami integracyjnymi, dzieci nie tylko rozwijają się intelektualnie, ale także uczestniczą w różnorodnych aktywnościach, budując relacje z rówieśnikami. Często organizujemy wycieczki do miejsc użyteczności publicznej, sale zabaw oraz wycieczki krajoznawczo-turystyczne.

Bogata Oferta Zajęć Dodatkowych: Oferujemy różnorodne zajęcia dodatkowe, dostosowane do zainteresowań dzieci, co pozwala na rozwijanie pasji już od najmłodszych lat. Zajęcia dodatkowe w cenie przedszkola obejmują spotkania z Filharmonią, tańce towarzyskie, logopedię grupową, zajęcia muzyczne, język angielski, karate, taekwondo oraz gimnastykę z elementami baletu.

Zdrowe Posiłki w Stołówce: Posiadamy stołówkę, która dba o zdrową i zróżnicowaną dietę dzieci, wspierając ich rozwój fizyczny i zdrowy tryb życia.

Przytulne Środowisko: Rodzinna atmosfera sprawia, że dzieci czują się bezpieczne, co sprzyja ich harmonijnemu rozwojowi. Według opinii rodziców, przedszkole 'Patryk' jest uznawane za miejsce, gdzie panuje przyjazna, rodzinna i ciepła atmosfera.

Współpraca z Rodzicami: Utrzymujemy stały kontakt z rodzicami, służąc odpowiedziami na pytania dotyczące rozwoju dzieci oraz organizując różnorodne uroczystości, takie jak Pasowanie na Przedszkolaka, Dzień Babci i Dziadka, Jasełka, Dzień Rodziny, Zakończenie Roku, na które serdecznie zapraszamy rodziców.

Przedszkole 'Patryk' to nie tylko miejsce edukacji, ale także wspólnota, w której Twoje dziecko zyska solidne podstawy do samodzielnego życia i odkrywania świata. Dołącz do naszej rodzinnej społeczności, gdzie rozwój i radość dziecka są priorytetem!

Nasza lokalizacja na mapie :)