×

Od 4 marca 2024 r. - 15 marca 2024 r. trwa nabór wewnętrzny do naszych przedszkoli na nowy rok!
Od 18 marca 2024 - wyczerpania miejsc - nabór zewnętrzny (dla dzieci nie uczęszczających do przedszkola)
Ilość miejsc ograniczona!

Zadzwoń
Sprawdź

Przedszkole PATRYK OlsztynPrzedszkole PATRYK Olsztyn

Dzi­siej­szy człowiek, który żyje miłością i pięknem,
to dziec­ko, które wczo­raj żyło ra­dością.

~ Ronald Russell  

 

Serdecznie zapraszamy dzieci do naszej placówki znajdującej się na Osiedli Generałów przy ulicy Wilczyńskiego 18.

 

Przedszkole jest dostosowane do potrzeb i możliwości rozwojowych dziecka, a zajęcia prowadzi przygotowana i zaangażowana kadra pedagogiczna, która dba o przyjazną i ciepłą atmosferę w przedszkolu. Naszym celem jest wspomaganie rozwoju dziecka, jego samodzielności, pobudzanie aktywności dziecka zmierzającej do poznania własnych możliwości oraz samego siebie. W pracy stawiamy przede wszystkim na indywidualne podejście do każdego dziecka, wspieramy zainteresowania i dziecięcą radość poznawania otaczającego nas świata. Stawiamy również na naukę poprzez zabawę, będącą podstawową aktywnością dziecka, która odpowiednio ukierunkowana staje się dokładnie zaplanowanym procesem dydaktyczno – wychowawczym.

 

W naszej placówce opiekę nad dziećmi sprawuje wykwalifikowana kadra pedagogiczna.

 

W naszym przedszkolu jest zawsze wesoło i kolorowo, a my zapewniamy miłą i ciepłą atmosferę.

Nasze przedszkolaki uczestniczą w różnego typu wycieczkach, konkursach, do przedszkola zapraszamy ciekawych gości, organizujemy różnego typu uroczystości przedszkolne. Dużym zainteresowaniem cieszą się warsztaty z rodzicami, świąteczne kiermasze oraz wspólne obchody ważnych dni z kalendarza przedszkola. Prowadzimy również przedszkolną kronikę ważnych wydarzeń w celu upamiętnienia naszych działań., która ma duże zainteresowanie wśród rodziców i samych dzieci. 

 

W naszym przedszkolu jest realizowany „Autorski program patriotyczny”.

Program ten przeznaczony jest do realizacji wśród dzieci przedszkolnych w wieku 5 - 6 lat. Celem programu jest zaciekawienie dzieci miejscem, w którym żyją na co dzień, zapoznanie z kulturą własnego regionu, a także rozbudzenie uczucia więzi z własnym krajem – Polską. Głównym zadaniem programu jest rozwijanie wiedzyo własnym regionie oraz poszanowanie tradycji i symboli narodowych.

 

Nasza lokalizacja na mapie