Rozmowa On-Line (godz. 8-20) Napisz do nas... Wyślij

Przedszkole PATRYK - Olsztyn

' Dzi­siej­szy człowiek,

  który żyje miłością i pięknem,

  to dziec­ko,

  które wczo­raj żyło ra­dością.''

~ Ronald Russell  

NASZE PRZEDSZKOLE JEST MIEJSCEM NAUKI I DOBREJ ZABAWY...

 

Zapraszamy do naszej placówki znajdującej się na spokojnym osiedlu Zielona Górka. Mamy do dyspozycji ogrodzony plac zabaw, posiadający atesty i certyfikaty. Blisko przedszkola znajduje się las, który umożliwia częste wędrówki i spacery naszym przedszkolakom oraz pozwala pogłębiać wiadomości przyrodnicze.

 

W naszej placówce opiekę nad dziećmi sprawuje wysoko wykwalifikowana i stale podnosząca swoje umiejętności i kompetencje zawodowe kadra.

 

W naszym przedszkolu są trzy grupy wiekowe:

Sale przedszkolne są odpowiednio wyposażone i przystosowane do wieku i potrzeb dzieci. Różnorodność zabawek i pomocy dydaktycznych przyciąga uwagę dzieci i zachęca do aktywnego działania. Mamy ciekawe kąciki zainteresowań, które wykorzystywane są do celowo zorganizowanych zajęć i zabaw spontanicznych organizowanych przez dzieci.

 

Zapewniamy wszechstronny rozwój dziecka dbając o bezpieczeństwo, akceptację i poszanowanie praw naszych wychowanków. Przedszkolaki aktywnie uczestniczą w różnych konkursach, akcjach charytatywnych, wycieczkach autokarowych. Nasze przedszkole występuje z szeroką ofertą współpracy dla rodziców. Organizujemy wiele uroczystości i spotkań grupowych prowadzonych metodami aktywnymi, zajęcia otwarte z udziałem rodziców.

 

Nasze przedszkole współpracuje z:

- Olsztyńskim Zakładem Komunalnym

-Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego

-Lasami Państwowymi.

 

Kontakt do biura:

ul. 11 Listopada 5

10-104 Olsztyn

 Tel/Fax: (89) 535 33 66 
Tel: (89) 535 40 91

© Przedszkole PATRYK - Olsztyn, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: © RevolWEB