Rozmowa On-Line (godz. 8-20) Napisz do nas... Wyślij

Przedszkole PATRYK - Olsztyn

' Dzi­siej­szy człowiek,

  który żyje miłością i pięknem,

  to dziec­ko,

  które wczo­raj żyło ra­dością.''

~ Ronald Russell  

Zapraszamy wszystkie dzieci do Przedszkola „Patryk” mieszczącego się przy Ul. Wilczyńskiego 18 w Olsztynie!

 

W Przedszkolu „Patryk” jestem wychowawcą najmłodszej grupy - Maluszków. Od kiedy pamiętam, zawsze chciałam pracować z dziećmi, być ich przewodnikiem i pomocnikiem oraz wspierać ich rozwój. Jeszcze wtedy nie zdawałam sobie sprawy jak wiele emocji wyzwala kontakt z młodymi osobami. Dopiero teraz zdobywane doświadczenie pokazuje mi, iż dzieci potrafią wzruszać i zadziwiać każdego dnia. Właśnie dlatego tak miło jest mi przychodzić do pracy i włączać się w entuzjastyczny, radosny gwar. Codzienne spotkania z dziećmi dają mi dużo radości i satysfakcji, ale stanowią też wiele wyzwań. Jednak za każdym razem, gdy widzę uśmiechnięte twarze naszych dzieci utwierdzam się w przekonaniu, że dokonałam właściwego wyboru. Bardzo zależy mi jednak, by w owym dziecięcym zespole każde dziecko zostało zauważone – odpowiednio docenione i otoczone właściwym wsparciem. Dbam o to pracując jako nauczyciel wychowania przedszkolnego.

 

                       mgr Monika Kaczorek

 

Jestem absolwentką Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego. Ukończyłam studia licencjackie na kierunku Edukacja Wczesnoszkolna i Przedszkolna wzbogacone o studia magisterskie na kierunku Pedagogika Pracy Socjalnej w systemie dziennym.

         Jestem nowym nauczycielem przedszkola „Patryk”, pracuję od września 2013 roku i na co dzień w swojej pracy bawię się i uczę grupę starszaków.

Staram się aby każdy dzień mojej pracy z dziećmi był dla nich ciekawą przygodą i czasem który miło spędzają w przedszkolu.                           mgr Magdalena Cyrkiel 

Serdecznie zapraszamy Rodziców oraz Dzieci do odwiedzenia  naszego przedszkola oraz bliższego poznania kadry :)

 

Placówką Kieruje:  mgr. Magdalena Cyrkiel

Kontakt do biura:

ul. 11 Listopada 5

10-104 Olsztyn

 Tel/Fax: (89) 535 33 66 
Tel: (89) 535 40 91

© Przedszkole PATRYK - Olsztyn, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: © RevolWEB