Przedszkole „Patryk” przy ul. Hallera 4  jest miejscem bardzo przyjaznym dla dzieci, stwarzającym ciepłą, rodzinną atmosferę.

W przedszkolu są 3 sale:

- sala naszych „Maleństw”, czyli 3 – latków

- sala „Kaczuszek”, czyli 4 – latków

- sala „Tygrysków”, czyli 5 – 6 – latków

W przedszkolu znajduje się również stołówka i coś co cieszy dzieci najbardziej – sala zabaw. Dzieci bawią się w najlepsze w ogromnym basenie z piłkami, korzystają ze zjeżdżalni i bujawek.

Ogromnym atutem naszej placówki jest też bezpośredni dostęp do placu zabaw, gdzie dzieci uczestniczą w zabawach ruchowych organizowanych przez wychowawcę jak i w zabawach swobodnych.

Każda grupa ma swojego wychowawcę:

3-latki: mgr Dorota Markunowicz
4-latki: mgr Justyna Olkowska-Korczak
5,6-latki: mgr Iwona Żemejda

Wychowawcy dbają o dobre samopoczucie swoich podopiecznych, organizują im czas pracą i zabawami. Starają się, by z twarzy dzieci nigdy nie znikał uśmiech. Przedszkole zaopatrzone jest w liczne tablice, na których rodzice mogą podziwiać prace swoich pociech i są na bieżąco informowani o tym, co się dzieje na placówce.

Placówką Kieruje: Iwona Żemejda