Przedszkole „Patryk” przy ul. Hallera 4  jest miejscem bardzo przyjaznym dla dzieci, stwarzającym ciepłą, rodzinną atmosferę.

W przedszkolu znajduje się również stołówka i coś co cieszy dzieci najbardziej – sala zabaw. Dzieci bawią się w najlepsze w ogromnym basenie z piłkami, korzystają ze zjeżdżalni i bujawek.

Ogromnym atutem naszej placówki jest też bezpośredni dostęp do placu zabaw, gdzie dzieci uczestniczą w zabawach ruchowych organizowanych przez wychowawcę jak i w zabawach swobodnych.

Wychowawcy dbają o dobre samopoczucie swoich podopiecznych, organizują im czas pracą i zabawami. Starają się, by z twarzy dzieci nigdy nie znikał uśmiech. Przedszkole zaopatrzone jest w liczne tablice, na których rodzice mogą podziwiać prace swoich pociech i są na bieżąco informowani o tym, co się dzieje na placówce.